L`Oreal False Lash Wings Mascara

lashwings

L`Oreal, False Lash Wings Mascara Tusz nadający efekt rzęs rozpostartych niczym skrzydła motyla. Objętość od nasady aż po końce. False Lash Wings wydobywa z Twoich oczu sedno kobiecości. Efekt skrzydeł motyla uzyskany dzięki asymetrycznemu kształtowi szczoteczki modelującej i wydłużającej każdą rzęsę, od kącika do kącika. Po raz pierwszy L`Oréal Paris stworzył asymetryczną szczoteczkę, która posiada:
– ergonomiczny kształt jak linia rzęs, aby chwycić każdą rzęsę, od kącika do kącika,
– elastyczne łuki unoszące się na zewnątrz, aby rozciągnąć rzęsy przy zewnętrznym kąciku. Ekskluzywne włókna otulają i powiększają rzęsy, by nadać im jedwabistej i spektakularnej objętości. Teraz dostępna w wyjątkowo głębokiej czerni, która zapewni jeszcze bardziej intrygujące spojrzenie.

wings

Jestem dość wymagająca jeśli chodzi o wygląd rzęs. Tusz do rzęs sprawia, że spojrzenie nabiera głębi i wyrazu. False Lash Wings jest genialny, wystarczy wytuszować rzęsy kilka razy, by makijaż zrobił oszałamiające wrażenie. Podkręca idealnie rzęsy, zwłaszcza przy końcach. Nie skleja rzęs, nie osypuje się, ma intensywny czarny kolor. Profesjonalna szczoteczka naprawdę idealnie rozczesuje i wydłuża rzęsy. Maskara spełnia obietnice producenta, nie oczekujcie jednak efektu sztucznych rzęs jak z reklamy:) Efektem użycia tuszu są pięknie rozdzielone (zero grudek) rzęsy. Wydłużone, mocno podkreślone, gęstsze. Efekt trzyma się cały dzień, nic się nie obsypuje i rozmazuje. Tusz jest wydajny, ma cenę adekwatną do efektu. Polecam w 100%. Świetny tusz w rozsądnej cenie.

Komentarze są wyłączone.